CI Games prezentuje najnowszy trailer swojej gry o strzelcu wyborowym, który wykonuje najtrudniejsze zlecenia dla najemników.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 doczekał się premiery, więc z tej okazji gracze otrzymują prezentację fragmentu tego, co gra ma do zaoferowania. Wszystko zaczyna się podczas nocnej misji, która wymaga precyzji i to w sporym dystansie od celu. W pewnym momencie kamera ukazuje nam snajpera gotowego do oddania strzału. Trudno wyobrazić sobie lepszego kandydata do takiego zadania, ponieważ pocisk musi przebyć długą drogę zanim trafi w swój cel, a taką precyzją może się pochwalić wyłącznie utalentowany strzelec wyborowy. Polska gra skupia się na skutecznym eliminowaniu przeciwników, a gracze dostają w niej dużo swobody w zakresie infiltrowania mapy i realizowanie zadań głównych oraz pobocznych.

Tytuł jest już dostępny w sprzedaży na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i X. Więcej informacji na temat Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 znajduje się na oficjalnej stronie Steam.