Kolejna część polskiej strzelanki tworzonej przez studio CI Games. Zaprezentowano nowy materiał przedstawiający rozgrywkę.

Drugi trailer ukazujący rozgrywkę w Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 został zatytułowany Welcome to Kuamar. Możemy w nim zobaczyć imponujące efekty związane z eliminowaniem wrogich jednostek. Zgodnie z duchem serii, polska gra o snajperze skupia się na eliminowaniu przeciwników z dużych odległości. Twórcy zdecydowali się włożyć sporo wysiłku w detale związane z lotem pocisku oraz w efekty następujące po trafieniu w cel. To bardzo ważny aspekt rozgrywki, dający graczom wiele satysfakcji. Nic tak nie cieszy, jak poprawne wyegzekwowanie trudnego strzału, który dodatkowo kończy się widowiskowym spektaklem. Trailer Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 jest również pełen informacji na temat fikcyjnych wydarzeń politycznych, stanowiących tło całej rozgrywki. Tradycyjnie dla serii – w grze zawsze chodzi o jak najlepsze infiltrowanie określonych lokacji i realizowanie zarówno zadań głównych, jak i pobocznych. Taka formuła na rozgrywkę sprawdza się nieźle, więc istnieje spora szansa, że nowy Sniper zdobędzie uznanie graczy.

Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S i X. Premiera jest przewidziana na 4 czerwca 2021 roku. Więcej informacji na temat Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 znajduje się na oficjalnej stronie Steam.