18 sierpnia 2022 r. w Smash Boats zagrają posiadacze Xboxów One, Series X i S. Zręcznościówka Smash Boats do tej pory była dostępna dla właścicieli Switcha, ale i oni zyskają w połowie sierpnia coś nowego – opcję rozgrywek w kooperacji.

Barwne rozgrywki w basenach pełnych łodzi i niezbyt higienicznych niespodzianek (niekiedy) oraz zróżnicowanych zagrożeń to pretekst do zabawy w wodnych rzeziach ze znajomymi. Smash Boats czeka nie tylko premiera na Xboxach ale wprowadzenie do rozgrywek kanapowej zabawy do czterech graczy. Generalna zasada akcji w tej grze – rozbić wszystko w zasięgu wzroku i podbić wszystkie areny-baseny. Nie będzie łatwo, bo na drodze do wykonania zadań stoją zróżnicowanie zagrożenia wymagające zręczności, do czego przydadzą się specjalnie usprawnienia i manewry. Jeśli wyzwanie okaże się zbyt trudne – pomoże kolega. Prawda?

W grze możemy liczyć na zróżnicowane areny – od skrzynek na zabawki, po stoły bilardowe i toalety, 18 łodzi o unikalnych parametrach i umiejętnościach oraz… rozbijania, taranowania, zanurzania się i podobnych atrakcji.