The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition zafunduje graczom kilka nowości oraz możliwość ponownego nabycia ulubionej gry od Bethesdy.

Skyrim jest z nami już od 10 lat, więc twórcy tytułu postanowili uczcić ten fakt specjalną edycją o nazwie The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition. Gracze decydujący się na kupno Anniversary Edition, otrzymają bonusową zawartość pochodzącą z Creation Club, natomiast osoby będące w posiadaniu Skyrim Special Edition, mogą liczyć na cztery bezpłatne dodatki: Saints & Seducers, Rare Curios, Survival Mode, Fishing (możliwość złowienia 20 rodzajów ryb). Warto wspomnieć, że gracze dostaną nowe zadania, dodatkowe tryby rozgrywki, zbroje, bronie oraz istoty do pokonania, a także bonusowe, liczne nawiązania do wcześniejszych odsłon serii, takich jak Morrowind czy Oblivion.

Premiera The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition odbędzie się już 11 listopada 2021 roku. Bethesda zwraca uwagę na fakt, że jest to najbardziej rozbudowane wydanie tego tytułu jakie trafi na rynek. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie celebrującej 10 lat Skyrima.