Choć najnowsza część Mortal Kombat miała premierę w pierwszej połowie ubiegłego roku, co jakiś czas pojawiają się kolejne postacie w ramach DLC. Teraz, blisko rok po ukazaniu się jedenastej odsłony jednej z najpopularniejszych bijatyk w historii wielkimi krokami zbliża się trzeci – po Terminatorze i Jokerze – gościnny wojownik, Spawn.

Aby umilić okres oczekiwania, Todd McFarlane, twórca komiksowego antybohatera, pokazał efekty współpracy z Edem Boonem i spółką nad modelem postaci, zamieszczając na Twitterze figurkę bazującą na rezultatach tychże starań:

Trzeba przyznać, że wizerunek Spawna daje już dość konkretne wyobrażenie o tym, jak może wyglądać walka tą postacią. Na szczególną uwagę zasługuje dzierżony przezeń miecz. Wszystko to zostanie zweryfikowane już 17 marca przez tych, którzy zdecydują się na zakup DLC lub posiadają już kupiony zestaw Kombat Pack.

Przypominamy jeszcze, że pod koniec sierpnia 2019 roku Keith David – aktor, który dubbingował Spawna w animacji z 1997 roku – potwierdził, że i tym razem użyczy mu głosu: