Polerowanie tekstur i balansowane rozgrywki zajmie więcej czasu, niż można było przypuszczać, dlatego zamiast na początku listopada – w Skull and Bones zagramy dopiero cztery miesiące później – dokładnie 9 marca 2022 r.

Przygodowa gra akcji, nad którą pracuje singapurski oddział Ubisoftu docelowo trafi na ekrany Xboxów Series S i X, PC (Epic Games Store i Ubisoft Store), a także w formie usług streamingowych na Stadię i Amazon Luna. Zanim doczekamy się marcowej premiery będziemy mogli wypróbować wersję beta gry, która to ma dać nam wgląd w niebezpieczeństwa uniwersum Skull and Bones, odkryć piractwo ukazane w nowej formie, brutalność walk morskich i zakamarki XVI-wiecznego Oceanu Indyjskiego.

Decyzja o przesunięciu daty premiery Skull and Bones zapadła w porozumieniu graczy (uczestniczących w programie Insider)  i deweloperów, dodatkowe kilka miesięcy ma zostać wykorzystane na dopracowanie gry i zbalansowanie rozgrywki na bazie opinii graczy oraz wewnętrznych testów technicznych. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.