Studio deweloperskie Cinder Cone Games zaprezentowało wieloosobową platformówkę akcji opartą na fizyce, w której zbadamy 17 ręcznie zaprojektowanych poziomów i zwerbujemy 12 różnorodnych bohaterów do swojej drużyny.

W lokalnym lub sieciowym trybie współpracy stoczymy zacięte starcia z wieloma frakcjami hord Chaosu rozprzestrzeniającymi się po świecie Karpathii i zagrażającymi ludzkości. Oprócz szeregowych wrogów, zmierzymy się z potężnymi bossami (takimi jak bóg robaków Crom, czy pogromca burz Ordog) testującymi nasze umiejętności. Skeleton Crew będzie obracać się wokół kopania, rzucania i młócenia wszystkiego, co znajdzie się w naszym zasięgu, jednak możemy rownież eksplorować lochy celem poszukiwania przydatnych eliksirów, broni, pułapek i worków z granatami. W trakcie kooperacyjnej przygody poznamy klimatyczny świat duchów, demonów i straszydeł oraz doświadczymy szybkiej walki taktycznej z mnóstwem przeciwników. Wszystko to w towarzystwie oryginalnej ścieżki dźwiękowej obejmującej chiptune, electro-goth i apokaliptyczne chóry.

Skeleton Crew ma pojawić się na komputerach PC (Steam) oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X oraz S. Data premiery gry zostanie wkrótce zapowiedziana.