Narracyjna przygodówka 2D osadzona w tajemniczych krajobrazazach i owiana nastrojowym klimatem została opracowana przez niezależne zespoły deweloperskie – Bleeding Moon Studio oraz Iphigames.

Skaramazuzu zabiera nas w miejsce położone gdzieś pomiędzy życiem a śmiercią, do świata złożonego z pełnych nadziei snów. Duszę mogą czasami do niego trafić, by dowiedzieć się, dokąd zmierzać w dalszą podróż. Dodajmy – to świat nakreślony ręcznie, czarno-białą grafiką. Nasz bohater Zuzu – niewinna i radosna dusza, zostaje wezwany przez niewidomego, wszechmocnego Mistrza do odkrycia sensu własnego istnienia.

W ponad 20 połączonych ze sobą ponurych, onirycznych miejscach zbieramy przedmioty, wykonujemy zadania oraz rozwiązujemy łamigłówki, spotykamy i wchodzimy w interakcję z dziwnymi personami. Niektóre z tych zagadkowych osobowości mogą okazać się kluczowymi postaciami w osobliwej przygodzie Zuzu. Zgadzając się pomóc nowo poznanym przyjaciołom, poznamy w końcu prawdę o otaczającym nas, dziwnnym świecie.

Data premiery Skaramazuzu została zaplanowana na 2021 rok na komputerach PC (Steam).