Tajemnicza historia, rozgrywka pełna brutalnych strzelanin i wszechobecny motyw bestii – oto co szykuje dla nas Andrew Cherryshov.

Z opisu gry Silly Polly Beast możemy się dowiedzieć, że o wolność się nie prosi, wolność jest odbierana. Trudno powiedzieć o co konkretnie chodzi w tym tajemniczym wpisie, za to dodatkowa informacja jest taka, że historia Silly Polly Beast to opowieść o losach dziewczyny, która zrządzeniem losu natrafiła na bestię. Teraz w celu odzyskania swojej wolności, będzie zmuszona poznać naturę bestii. Trzeba przyznać, że na ten moment deweloperzy preferują enigmatyczne opisy, ale na szczęście jest też garść tradycyjnych informacji. Gra ma być tytułem roguelike z pełnymi agresji strzelaninami, przerażającymi bestiami oraz sporym naciskiem na fabułę. Podstawowe pytanie stawiane przez twórców odnosi się więc do tego, jak daleko będziemy w stanie zajść w naszej walce o wolność?

Każdy kto poczuł się zaintrygowany, powinien rzucić okiem na krótki teaser. Premiera jest przewidziana na trzeci kwartał 2021 roku. Więcej informacji na temat Silly Polly Beast znajduje się na oficjalnej stronie Steam.