Doceniana przez krytyków i graczy bijatyka roguelike ostatecznie doczeka się swojej wersji na Switch 8.11.2022 r. Studio Slocap już przygotowało przedsprzedaż w eShopie oraz opcję zamawiania limitowanych edycji fizycznych.

O Sifu wspominaliśmy już wielokrotnie, zemsta w wersji kung-fu dla posiadaczy Switcha doczeka się dwóch wydań fizycznych – Vengeance oraz Redemption. W ostatnim przypadku kopia gry zostanie opakowana w steelbook, dostaniemy również figurkę, wisiorek, zestaw litografii oraz 160-stronicowy pamiętnik dewelopera, zatytułowany po prostu Behind the Art of Sifu.

W Sifu poprowadzimy do boju ucznia Pak Mei, który po latach treningów wyrusza, by pomścić swoją wymordowaną rodzinę. Na zemstę jest tylko jeden dzień, a droga prowadzi przez wielokrotne ożywanie po każdej śmierci, którego koszt liczony jest w latach życia. W tym roku Sifu otrzymał już dwie aktualizacje z nowymi trybami trudności i modyfikatorami rozgrywki. Zmiany zostaną od razu wprowadzone w wersji dla Switcha w momencie premiery.