PlayWay – polskim producent i wydawcą gier komputerowych osiągnął stopień mistrzostwa w tworzeniu nowych symulatorów… czegokolwiek. Najnowszy zwiastun pokazuje graczom propozycję nie do odrzucenia, czyli możliwość odnowienia porzuconego centrum handlowego.

Warto zacząć od tego, że wśród tych wszystkich symulatorów można łatwo dostrzec wyraźny, silny trend, który wskazuje, że spore grono ludzi wręcz uwielbia odnawiać, naprawiać, doprowadzać do stanu użyteczności wszelkiego rodzaju obiekty. House Flipper odniósł spory sukces, a jest to gra o generalnych remontach domów. Wcześniej pisaliśmy też o Barn&Farm Renovator, gdzie rozgrywka sprowadzała  się do renowacji stodoły, a w samej bibliotece PlayWay nie brakuje takich pozycji, jak chociażby Stadium Renovator czy Train Station Renovation. Wszyscy doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że to była tylko kwestia i przyszedł czas na symulator renowacji centrum handlowego.

Zwiastun pokazuje, że nie zabraknie roboty. Trzeba powyrzucać śmieci, zmyć graffiti ze ścian, ustawić wywrócone krzesła, a nawet podjąć się ogólnego remontu niektórych obszarów. Na końcu można już odpowiednio wyposażyć pomieszczenia i ponownie otworzyć centrum handlowe, które zapełni się klientami. Twórcy nie podali jeszcze daty premiery. Więcej informacji na temat Shopping Mall Renovator znajduje się na oficjalnej stronie Steam.