Najnowszy zwiastun filmowy Shadow Warriora 3 potwierdza, że gra trafi nie tylko na PC, ale również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wiele wskazuje na to, że Shadow Warrior 3 będzie wyjątkowo mocno zabarwioną szaleństwem odsłoną serii. Oczywiście normą w przypadku tej serii gier jest także spora doza humoru, co również da się dostrzec podczas oglądania nowego zwiastuna. Mimo tego trzeba przyznać, że trailer zatytułowany Double Trouble jest nasycony czystą akcją. Widać na nim jak Lo Wang eksterminuje dziesiątki przeciwników i robi to z finezją. Bohater może korzystać z broni palnej, którą bez problemu chwyci w obie ręce. Jest także opcja walki za pomocą broni białej, co stanowi normę już od pierwszej części przygód Lo Wanga. Przeciwnicy charakteryzują się ciekawym wyglądem i często mają nietypową formę oraz ataki. Od siebie dodam, że chaos widoczny na ekranie podczas zademonstrowanej rozgrywki, może się kojarzyć na przykład z nowymi odsłonami serii Doom.

Premiera tytułu jest zaplanowana na 2021 rok. Więcej informacji na temat Shadow Warrior 3 znajduje się na oficjalnej stronie Steam.