Toplitz Productions wesprze w roli wydawcy wrocławskie studio Game Island, które właśnie pracuje nad survivalową przygodówką Serum.

W rozgrywce (oprócz nas) weźmie udział tajemnicza zielona substancja, groźne otoczenie oraz presja czasu.

„Jesteśmy podekscytowani, że znaleźliśmy w zespole Game Island partnera, który wkłada w swój projekt tak wiele serca, duszy oraz kreatywności, i z niecierpliwością czekamy na kolejne etapy jego rozwoju. SERUM ze swoimi unikalnymi cechami idealnie wpasowuje się do naszego portfolio, gdzie obok gier z cyklu Dynasty oraz Giant, będzie skupiać nową, szeroką grupę graczy.” – Matthias Wünsche, dyrektor generalny Toplitz Productions

Premiera gry została zaplanowana na koniec przyszłego roku na PC (Steam). Wtedy wkroczymy w mistyczny świat, w którym zielona substancja jest najcenniejszym zasobem, a wyścig z czasem jest kluczem do przetrwania.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znaleźliśmy godnego zaufania wydawcę o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki doświadczeniu Toplitz Productions, nasze Serum ma szanse dotrzeć do graczy z całego świata. Już od samego początku naszych rozmów czuliśmy duże zrozumienie ze strony niemieckiego wydawcy.” – Michał Ojrzyński, CEO Game Island

Serum łączy elementy survivalu i action adventure. Osią rozgrywki jest tajemnicza substancja, która determinuje szanse na przetrwanie. Na los naszej postaci wpłynie również odwaga, presja czasu. W tle – poszukiwania serum, rozwiązywanie sekretów i tajemnic świata, zdobywanie nowych umiejętności, walka z potworami, budowanie własnego schronienia oraz eksploracja kilku mistycznych biomów, a także dawka craftingu.