Trzeba przyznać, że poziom przemocy jest wysoki, ale od autora modyfikacji “Brutal Doom” nie oczekiwałbym niczego innego.

Ostatnio obrodziło w temacie wieści o “boomer shooterach” – najpierw zobaczyliśmy zwiastun Dread Templar, potem ogłoszono datę wejścia w Early Access projektu Doombringer, a teraz Sgt. Mark IV postanowił przypomnieć wszystkim o grze Brutal Fate.

Wprawdzie do premiery jeszcze trochę zostało, bo wstępnie zaplanowano ją na trzeci kwartał bieżącego roku, ale wczoraj autor zamieścił na swoim kanale Youtube krótki filmik pokazujący nieodłączny element staroszkolnych strzelanek, czyli gore! Smacznego:

Jak widać, na kawałki będzie można rozerwać nawet już rozerwane kawałki, ale to nie wszystko, bowiem Sgt. Mark IV zapowiedział, że w przyszły weekend pojawi się obszerniejszy film z cyklu “dziennika twórcy”, gdzie w większej ilości szczegółów opowie o tym jak projektuje przemoc w nadchodzącej produkcji.

Nie ukrywam, że czekam na Brutal Fate ze zniecierpliwieniem. W chwili obecnej można dodać tytuł do swojej listy życzeń na Steam, poprzez dedykowaną mu stronę sklepu.