Zjadacze popkultury, kolekcjonerzy gier i czytelnicy komiksów: oto kolejna porcja wieści od wydawcy (wciąż liczącego na wasze wsparcie na Patronite), który zmusza załogę Pixela do wytężonej pracy, by patronom sam w sobie patronat okazał się opłacalny.

W bonusie dla patronów Pixela nadciąga już dziś kolejny odcinek Secret Stuff #03, w którym ponownie zajrzymy do świata tajemniczych press paków, po którym oprowadzał będzie w roli narratora Piotr Mańkowski. Michał Zdancewicz tradycyjnie będzie się wtrącał. Całość montuje Krzysiek Augustyn, a oglądacie wy, którzy byliście skłonni wspomóc Pixela i jego załogę swoimi datkami.

To nie koniec nowinek, bo prenumeratorzy zamawiający łączoną prenumeratę Pixela + PSE Extreme mogą liczyć na kolejną niespodziankę w nadchodzących przesyłkach – to kolejne komiksy z serii Kolekcja Pixela, stworzone przez duet Bartek Kluska i Tomek Kleszcz – Moje Miasto (o SimCity) i Doom (wiadomo), które uzupełniają kolekcję wcześniej wydanych: Mój Przyjaciel Willy oraz Mistrzowie Świata.

Cena jednostkowa komiksu w sklepie Pixela na Allegro wynosi 19,90 zł, jednak kupując jednocześnie komplet czterech wydań zapłacimy zaledwie 40 zł (plus wysyłka). Warto się pospieszyć, bo taki Doom ma przepiękną rozkładówkę.

Tymczasem, w alternatywnym, retropuszkowym świecie Borek podpisuje rocznicowe wydanie Puszki Pandory. Spodziewajcie się przesyłek, jeśli po latach postanowiliście w końcu przejść tą Pandorę z mapą w komplecie.