Oczekiwanie na wydanie we wczesnym dostępie gry Sengoku Dynasty, w której pokierujemy losami pewnej dalekowschodniej wioski ma nam ubarwić wydany właśnie na Steamie przewodnik po świecie gry.

Scrolls of Sengoku Dynasty to udający zapis na zwojach obrazkowo-tekstowy magazyn cyfrowy pełniący rolę przewodnika po świecie gry Sengoku Dynasty. W pierwszym (darmowym) numerze – wiele ciekawostek i ekskluzywnych materiałów, co w praktyce wygląda jak wydawany w odcinkach artbook.

Toplitz Productions planuje wydanie łącznie ośmiu numerów Scrolli, w których przedstawione zostaną m.in. szczegóły dotyczące rozgrywki oraz historyczne ciekawostki związane z okresem feudalnym w Japonii. Jedynie pierwszy z planowanych magazynów będzie dostępny za darmo – subskrypcja całości kosztuje 35,99 zł (plus bonusowa zniżka 20% na samą grę w dniu premiery). Kolejne wydania Scrolls of Sengoku Dynasty pojawią się w odstępie 4-6 tygodni.

Doceniamy pomysł i ciekawy marketing, jak również rozgrzewkę przed samą rozgrywką w formie ciekawostek historycznych oraz kulinarnych.