Podczas wczorajszego Ubisoft Forward firma współpracująca z Universal Games i Digital Platforms ogłosiła ponowne wydanie Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition, w ramach obchodzenia 10. rocznicy powstania tytułu.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition, w której pakiecie znajduje się dodatkowa zawartość z Knives Chau i Wallacem Wellsem, będzie do pobrania w okresie świątecznym w cenie 14,99 dolarów.

W tytuł zagramy na PS4, na rodzinie urządzeń Xbox One, systemie Nintendo Switch, Stadii, PC z Windows i UPLAY+. To znakomita okazja, by powrócić do tej niezwykle popularnej, dwuwymiarowej, chodzonej bijatyki, dla której inspiracją jest ikoniczna seria komiksowa oraz film Universal Pictures z 2010 roku. Ponownie będziemy oglądać ośmiobitowe animacje Paula Robertsona, posłuchamy uznaną przez krytyków ścieżkę dźwiękową autorstwa Anamanaguchi ze stylizowanymi na retro przerywnikami od Bryana Lee O’Malleya, twórcy komiksu Scott Pilgrim vs. The World. Co więcej, będzie można uformować drużynę wraz z trójką innych graczy, lokalnie bądź sieciowo. Pojawia się także opcja konkurowania ze sobą w różnych trybach i minigrach.