Pod szyldem PSX Extreme powstaje kolejny specjalny numer, tym razem poświęcony konsoli Sega Saturn. Po ciepło przyjętej podróży do świata Pegasus Extreme, czas zagłębić się w początkach gier 3D z tekturami i jeszcze raz odkryć celowniczki z pistoletem świetlnym.

Ekipa PSX Extreme zmieściła się w 108 stronach kolorowych publikacji o Sedze Saturn – na barwnych stronach wydania specjalnego Saturn Extreme znajdziecie m.in. ponad 50 recenzji (w tym Virtua Fighter 2, Panzer Dragoon Saga, Fighters MegaMix, Last Bronx, Die Hard Arcade, Burning Rangers), historię Segata Sanshiro, przegląd gier na niebieski pistolet, a także redakcyjne rozważania – co Sega mogłaby zrobić lepiej, by Saturn nieco dłużej błyszczał na rynku.

Saturn Extreme pojawi się w sprzedaży za dwa miesiące, 5 czerwca 2023 r., w cenie okładkowej 29,99 zł. Już teraz można zamawiać wydanie specjalne w przedsprzedaży z jednym z czterech motywów zdobiących okładkę:

Virtua Fighter

Panzer Dragon

Nights into Dreams

Burning Rangers

Zakup Saturn Extreme w przedsprzedaży oznacza niższą cenę (24,99 zł), a prezent-niespodziankę oraz udział w konkursach z nagrodami, przygotowanymi dla czytelników. Po zebraniu zamówień na wydania dostępne w przedsprzedaży Saturn Extreme trafi do regularnej sprzedaży, jeśli pozostaną nadwyżki nakładów.