Zdaję sobie sprawę z tego, że powinniśmy skupiać się na grach. Niemniej przez profil FB Nowej Fantastyki przeciekła intrygująca informacja: Anna Brzezińska udostępniła bezpłatnie swoją czterotomową sagę o Twardokęsku, w postaci publikacji PDF i epub.

Pozwolimy sobie zacytować treść posta pisarki:

Kochani, wszyscy siedzimy w domach, choć ja akurat z renesansowego Rzymu zmierzam właśnie do Ferrary Ercole d’Este. Jeśli i Wy chcecie się na chwilę oderwać od pandemii (ach, ten eskapizm fantastyki!), pod linkiem poniżej jest cała Saga o Twardokęsku.

Pisałam ją parę lat, więc liczę, że i Wam parę dni na lekturze zejdzie. Pliki są w wersjach do druku, chyba przed korektą zwolnieniową, więc pewnie uważny czytelnik znajdzie jakieś błędy, ale mam do tych książek wyłączne prawa, więc z moim błogosławieństwem ściągajcie, czytajcie i udostępniajcie. I bardzo proszę nie narzekać, że nie ma epubów, jeśli będę miała wolną chwilę, to zrobię.

EDIT: Dzięki cudownej Jo’Asi pod linkiem są już epub-y. Bardzo dziękuję!

Miłej lektury, a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha dla Was wszystkich!

Na zdjęciu: Border w niewoli. Całe stado w domu, więc dobrze. Ale dlaczego oni czytają i nikt się nie bawi z psem? Wyjrzę choć przez okno… Ale tam też nie ma psów. Gdzież oni się pochowali, ci wszyscy psi?

I uzupełnić informacje zdjęciem zaczerpniętym z tego samego posta. A gdyby to nie wystarczyło, to warto pamiętać o serwisie Polska Fantastyka prowadzonym przez Roberta J. Szmidta. Miłego czytania!