Jeśli zaliczasz się do grona osób, które lubią produkcje nietuzinkowe, wyłamujące się ramom schematu a przy tym skierowane do osób dorosłych, zainteresuj się Maneaterem – grą, w której wcielając się w rekina, polujesz na ludzi…

Ta wyjątkowa ze wszech miar produkcja z otwartym światem będzie dostępna już w najbliższy piątek, 22 maja. Zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, a za kilka miesięcy nadpłynie również na Nintendo Switch. Aby uczcić ukończenie gry, twórcy z Tripwire Interactive opublikowali zwiastun premierowy. Oryginalny, trzeba przyznać.

Sięgając pamięcią, było już kilka gier, w których mogłeś sterować rekinem – od Jaws wydanego na NES-a począwszy, poprzez Jaws Unleashed, a na zapowiadanym tytule kończąc. Wracając jeszcze do niego warto nadmienić, że pudełkowa „Edycja Day One” gry Maneater będzie zawierała dodatek z ewolucją żarłacza tygrysiego; skórka tego rekina pozwala ci trawić w grze praktycznie wszystko, co znacznie zwiększy rekinie zdolności do pozyskiwania niezbędnych składników odżywczych z ofiar. Czyli de facto, z nas.

Aha, tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej, ale z polskimi napisami. To jak, zapolujesz na kumpla?