Cyfrowe wydania i wersje pudełkowe dwóch ostatnich hitów 11 bit studios już możemy zamawiać. Premiery konsolowych wersji Frostpunka (Xbox One i PlayStation 4) przewidziano na 11 października, natomiast Children of Morta (Xbox One, PlayStation 4, Switch) – 15 października.

Gra Children of Morta, która debiutowała na początku września zwróciła się po trzech dniach na rynku, zbierając entuzjastyczne recenzje (nas też ujęła historia rodziny Bergsonów). Oprócz cyfrowych i pudełkowych wersji wymienionych gier – 11 bit studio wprowadza na rynek również kolekcjonerskie Signature Edition przygotowane przy współpracy z Merge Games.

Ceny Frostpunk: Console Edition ustalono na 119,99 zł (wersja cyfrowa), posiadacze PlayStation 4 w przedsprzedaży zapłacą o 10 procent mniej. Za Children of Morta zapłacimy 79,99 zł, posiadacze PlayStation 4 i w tym przypadku mogą liczyć na 10-procentowy rabat przy zakupie przedpremierowym.

Wersje Signature Edition Frostpunka i Children of Morta są nieco droższe od edycji cyfrowych, w pudełkach z grami znajdziemy m.in. grafiki z gry i przypinki.