Polska gra Rustler, która aktualnie została udostępniona w formie Early Access na PC w przyszłości trafił również na konsole.

Deweloperzy ze studia Jutsu Games wpadli na ciekawy pomysł na rozgrywkę – postanowili opracować grę na wzór pierwszego GTA, przenosząc jednak akcję do średniowieczu i uzupełniając całość porcją absurdalnego humoru. Aktualnie recenzje w serwisie Steam są w większości pozytywne. Gracze docenili otwarty świat oglądany z lotu ptaka, w którym średniowieczna otoczka jest jedynie pretekstem do kolejnych żartów. Jak się łatwo domyślić, gra nigdy nie miała być historycznie poprawna, zamiast tego oferuje sporo pokręconych questów. W Rustlerze możemy wykradać konie, wszczynać bójki, albo wystrzeliwać krowy za pomocą katapult. Innymi słowy – każdy powinien znaleźć w tej grze jakąś rozrywkę dopasowaną do jego (absurdalnych) potrzeb.

Tytuł, niekiedy określany mianem Grand Theft Horse, doczekał się oficjalnej zapowiedzi na konsole. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w 2021 roku Rustlera będzie można kupić na platformach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Z tej okazji twórcy przygotowali nowy trailer: