Macie dosyć wpływu polityki na życie? Być może właśnie powstaje skuteczne antidotum. Krakowskie studio Titanite Games zapowiedziało właśnie polityczną karciankę Rules: Politically Incorrect, w której odegramy rolę prezydenta USA, borykającego się z roszczeniami obywateli.

Całośc ma być okraszona dawką czarnego humoru i nie stronić od kontrowersyjnych tematów. Właśnie wystartowała strona projektu na Steamie, acz na finalną wersję karcianki na PC przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Do 18 marca 2022 roku. W kolejnym etapie karciane rozgrywki z obywatelami zagoszczą również na ekranie Switcha.

W Rules: Politically Incorrect zaczynamy od zawarcia paktu z duchem wodza, który przywraca nas do życia w zamian za pomoc w walce z pradawną klątwą. Aby wygrać będziemy musieli zmierzyć się z groźbami, szantażami i żądaniami obywateli – podejmując ważne, być może czasami zupełnie absurdalne decyzje. Wspomogą nas okazjonalnie zdobywane artefakty, niekiedy pomocne, innym razem zupełnie nie na miejscu. Zwalczenie klątwy będzie wymagało umiejętnego balansowania poziom czterech wskaźników i pilnowania swoich interesów. Bez niepotrzebnego wkurzania obywateli.