Właściwie – Game Boyów, bo wydana przez Bitmap Soft platformówka Maxa Oaklanda zadziała na konsolach Game Boy, Game Boy Color oraz Game Boy Advance.

Ruby & Rusty – Save the Crows zabierze nas do świata tytułowych bohaterów – Ruby’ego pomidora i Rysty’ego buraka, mieszkających na farmie wraz z Ma, Pa, strachem na wróble i wronami. Pewnego Halloween, Ma ubrała stracha na wróble w kostium wiedźmy. Niestety, przeklęty naszyjnik będący częścią odzienia, zamienił stracha na wróble w złą czarownicę, która odrobinę za daleko posunęła się w straszenia wron. Ruby i Rusty nie pozwolą strachowi na wróble, by nękał ich przyjaciół! Postanowili obejść farmę i znaleźć wszystkie wrony. A potem pozostanie już tylko pokonanie złego stracha na wróble…


Twórca tej zręcznościówki przez lata nasiąkał klasykami, takimi jak  Super Mario Bros. 3, Pac-Man, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Earthbound i Yoshi’s Island, a Bitmap Bros ma w swoim katalogu jeszcze sporo takich oldchoolowych niespodzianek na kartridżach.