Studio Movie Games zaprezentowało zwiastun filmowy swojego najnowszego horroru okraszonego erotyką – Lust from Beyond ma też wyznaczona datę premiery na 24 września 2020 roku.

Poniższy zwiastun filmowy prezentowany jest w wersji ocenzurowanej:

W odsyłaczach umieszczony w opisie gry znajdziemy jednak i wariant bez cenzury (tymczasowo usunięty przez YouTube). O tym jak będzie zbudowana atmosfera gry ma nas przekonać Prolog, dostępny na Steamie. Nie będzie to jednak produkcja dla ludzi o słabych nerwach i odwracających wzrok od erotyki w grach – twórcy obiecują ekstremalną brutalność i sceny o charakterze seksualnym.

Wśród inspiracji studio Movie Games wymienia twórczość Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego, a fabuła jest raczej sztampowa: główny bohater nękany wizjami złowieszczej krainy, kult nazwany Klubem Ekstazy i próba dotarcia do Krainy Rozkoszy… Brzmi trochę jak Dark Seed przemalowany w nieco bardziej różowe odcienie życia.. i skrzyżowany z fabułą Oczu szeroko zamkniętych.

Z opisu gry wiemy, że oprócz odważnych erotycznych motywów będą i pomysłowe zagadki oraz ucieczki i walka z potworami z innego wymiaru. To nie pierwsza wyprawa w świat erotyki i przemocy – Movie Games zaserwowało nam już wcześniej grę Lust for Darkness.