Dziś jest ten dzień, w którym możemy składać zamówienia na cyfrową edycję Children of Morta dla Switcha.  Przepięknie namalowana opowieść o rodzinnej więzi zajmuje na Pstryku niewiele ponad 1 GB, niebawem, bo już od 22.11.2019 r. będziemy mogli nabyć również wersje pudełkowe (standardowe i Signature Edition), dostępne m.in. w sklepie Signature Edition Games.

Children of Morta wydaje się być grą stworzoną dla Switcha, a oprawa graficzna gry pewnie jescze długo zostanie nam w postaci powidoków w pamięci. Edycja cyfrowa gry jest już dostępna w eShopie, a my zastanawiamy się, jak pięknie Children of Morta mogłoby wyglądać na ekranie 3DS-a…

Dla przypomnienia, Children of Morta to gra studia Dead Mage, wydana przez 11 bit studios. Bardzo dobry, narracyjny roguelite hack&slash, w którym mamy okazję korzystać ze zróżnicowanych umiejętności kilku bohaterów klanu Bergsonów. W grze postrzelamy z łuku, przywalimy mieczem, zranimy sztyletem, poparzymy ogniem, obijemy i zmiażdżymy naszych wrogów, zależnie od wybranej postaci. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji Children of Morta.