Znudzeni Los Santos? Może czas na nowe miasteczko do zwiedzania? Rocskstar Games w krótkim komunikacie na Twitterze oficjalnie zapowiedział kontynuację serii GTA.

Bez żadnych dodatkowych szczegółów. Jedynie zdawkowe „stay tuned” (i szykujcie swoje kompy i konsole na następny rozdział). Bez wątpienia wszystkiego będzie więcej i w lepszej jakości, a tymczasem…

…dostaliśmy sporo ciekawych wieści o aktualizacjach do GTA V i GTA Online zaplanowanych na konsole najnowszej generacji. W tym o opcji rozgrywki w 4K/60 fps na PlayStation 5 oraz Xboxach Series X i S, poprawkach w tekturach i odległości renderowania świata, opcjach HDR i ray tracingu oraz skróconym czasie ładowania map. Będzie też zaawansowana reakcja dotykowa (na platformach, które znają takie sztuczki). Więcej – dotychczasowi gracze w GTA V i GTA Online będą mogli przenieść swoje postępy z trybu fabularnego na konsole najnowszej generacji. Samodzielna edycja GTA Online na PS5 i Xbox Series X oraz S przez pierwsze trzy miesiące będzie udostępniona za darmo.