Duże samochody i dobrze wyposażone kobiety – słowem nieco adrenaliny i seksizmu – tyle pokazuje najnowszy z serii symulatorów PlayWaya (realizowany przez studio Titan Gamez.

Na wstępie, warto zaznaczyć, że nie jest to rozrywka dla normalnych ludzi, a raczej coś dla wyznawców rozrywek spod znaku czerwonego karku (przynajmniej w takiej postaci, jak wyobrażają je sobie europejczycy). Mamy więc do czynienia przede wszystkim z monter truckami do tuningu i zabawami skupionymi wokół niszczenia, przeciągania lin i wszystkim, czemu mogą towarzyszyć radosne piski płci pięknej, powodowane popisowymi pokazami umiejętności napędzanych testosteronem. Tuning wielgachnych fur, malowanie karoserii i zabawa przy ognisku – nieco to hermetyczne i zdecydowanie nakierowane na ściśle określonego odbiorcę. Zastanawiające, co by było gdyby Redneck Party podzielono na regiony świata i tym samym zaprezentowano regionalne rozrywki na wsiach. Na przykład z DLC Dożynki edition…

Premiera Redneck Party zaplanowana została na czwarty kwartał 2021 roku. Tymczasem możemy obejrzeć galerię screenshotów na Steamie.