Włoski zespół Bad Vices Games ma już na swoim koncie gry o niepokojąco brzmiących tytułach, jak  Sexual Void i Hippocampus. Tym razem zapraszają nas do świata Hildred i Percivala – złych przedsiębiorców, z bogatym, kuchennym zapleczem.

Ravenous Devils – ów symulator gotowania z dużą dawką horroru ma zamiar zagościć na Steamie, w Epic Games Store, Switchu, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One, a także Xboxach Series X i S już 29 kwietnia 2022 r. Gra zabierze nas w podróż do przerażających zaułków XIX-wiecznego Londynu, w którym tytułowe małżeństwo (Percival i Hildred) zamierzają zostać najlepszym zakładem krawieckim i gastronomicznym w mieście. Dobry wieczór Londynie – przybył duet kreatywnych kryminalistów. Kluczem do sukcesu połączonego zakładu krawieckiego z jadłodajnią mają być smaczni klienci, którzy tylko raz przekroczą próg przybytku. Percival skupi się na rzezi poszukujących modnego, dopasowanego wdzianka, a ciała klientów wrzucane przez ukrytą zapadnię posłużą do przygotowania przez Hildred pasztecików mięsnych, kiełbasek i steków z ludzkiego mięsa. Oczywiście sami klienci jadłodajni nie widzą skąd pochodzą smakołyki. Tnij, szyj, gotuj, czyść i ulepszaj krawiecko-gastronomiczne imperium. W tle rozgrywki poznamy groteskowe warianty XIX-wiecznych osobowości Londynu.

„Zawsze staramy się przesuwać granice sfery gier dzięki tytułom, które tworzymy w Bad Vices Games i nie możemy być bardziej dumni z naszego ostatniego przerażającego przedsięwzięcia jakim jest Ravenous Devils. Połączenie symulacji wskaż i kliknij, krwawej historii i rozgrywki, a także niesławnej atmosfery starego Londynu, zaowocowało doświadczeniem jak żadne inne. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy ubrudzą sobie ręce!” – Cristian Gambadori, dyrektor gry w Bad Vices Games.

Dla ciekawych krwistych mistrzów szycia i gotowania przygotowano demo gry.