Futurystyczny symulator zarządzania siecią połączeń kolejowych stworzony przez japoński zespół Minakata Dynamics debiutuje na PC i Switchu.

W Railgrade dołączymy do Nakatani Chemicals Corporation w roli administratora pozaziemskiej kolonii przemysłowej. Będziemy odpowiedzialni za nadzorowanie wydobycia zasobów planety i zarządzanie logistyką, aby zapewnić kolonii zarówno sprawne dostawy jak i rozwój.

W kolejnych misjach w Raligrade skupimy się na projektowaniu sieci trakcyjnej, budowania poskładanych z różnych elementów taborów kolejowych i umiejętnym planowaniu logistyki połączeń, niezbędnych do transportowania wydobytych zasobów. Lokomotywy będzie można z czasem usprawnić, maksymalizując korzyści i minimalizując ich typowe wady. W Railgrade będziemy mogli wykazać się zarówno umiejętnością zarządzania zasobami i budowania połączeń, jak i skutecznym zwiększaniu dochodów z kolejowego biznesu.

„Wydanie Railgrade to dla nas wyjątkowy dzień i cieszymy się, że możemy podzielić się nim ze światem. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze kreatywnie łączą myślenie ze strategią, aby rozwijać własne, unikalne sieci połączeń na całym świecie.” – Daniel Dressler, założyciel Minakata Dynamics