Konsole doczekały się tytułu Quantum Replica, w którym można odwiedzić cyberpunkową megametropolię i sprawdzić swoje skradankowe umiejętności.

Premiera gry Quantum Replica na PC miała miejsce w 2018 roku. Teraz gra trafiła również na konsole Xbox One, Xbox Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. W grze da się wyczuć wszechobecny cyberpunkowy klimat. Jest rok 2084, a świat znajduje się pod kontrolą bezwzględnych korporacji znanych jako syndykat. Miasta skąpane w neonowych światłach rozrosły się do ogromnych rozmiarów, a ich mieszkańcy żyją w strachu przed armią płatnych najemników. Grywalna postać to Alpha – młody chłopak niepamiętający swojej przeszłości. Alpha musi odkryć wspomnianą przeszłość, więc rozpocznie swoją podróż po mega metropolii. Chłopak ma liczne wszczepy i nadludzkie zdolności, dzięki czemu potrafi na przykład manipulować czasem. Sama rozgrywka może zostać opisana jako skradanka z momentami pełnymi akcji.

W Quantum Replica można już grać na Xbox One, Xbox Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Więcej informacji na temat Quantum Replica znajduje się również na oficjalnej stronie Steam, gdzie gra jest dostępna od 2018 roku.