Poznajcie zakochanych w sobie Giorgio i Felicie – ona lubi czytać książki oraz odwiedzać świątynie, a on kocha piwo i… pierdzenie.

Ich wizyta w Wielkiej Piramidzie okazuje się totalną katastrofą. Zostają bowiem oddzieleni od swojej grupy i przez pomyłkę wchodzą do przeklętej komnaty, budząc potężnego Faraona. Inspirowana klasycznymi platformówkami Pyramid Plunge, została ukazana w stylistyce pikselartowej z dużą dawką humoru. Przemierzamy cztery starożytne królestwa z mnóstwem tajemnic do odkrycia i eksplorujemy stale zmieniające się piramidy pełne zagubionych skarbów, ciekawych ulepszeń oraz przezabawnych broni, niezbędnych w walce z hordami złych stworzeń. Wywołamy niesamowity chaos za pomocą bananów, patelni, min, bumerangów i wszystkiego, co znajdziemy pod ręką. Pamiętajmy tylko, aby cały czas chronić swojego partnera! Czy uda nam się ominąć groźne pułapki i przebiegłych wrogów czających się za każdym rogiem? O tym przekonamy się już wkrótce.

Pyramid Plunge ma się pojawić w czerwcu 2021 roku we wczesnym dostępie na komputerach PC, a także w późniejszym, nieokreślonym terminie na konsoli Nintendo Switch.