Wsparcie w serwisie Patronite będzie wam wynagrodzone zniżkami związanymi z kartą Klubu Print Not Dead. Zarówno czytelnicy Pixela, jak i PSX Extreme, którzy zdecydowali się wesprzeć jeden z drukowanych magazynów kwotą 50 zł (Pixel) lub 30 zł (w przypadku PSX Extreme) miesięcznie – stają się posiadaczami imiennej karty Klubu Print Not Dead. A to oznacza konkretne zniżki u partnerów akcji.

Mamy okazję przedstawić pierwszego z partnerów akcji – to Kraft Klub, który na swoim profilu na FB prezentuje kolejne kraftowe piwa oraz oferuje w abonamencie pakiety piw rzemieślniczych.

Pierwszy bonus dla posiadaczy karty Klubu Prtint Not Dead to 10 procent zniżki na zamówienia realizowane do końca kwietnia 2021 roku. Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy KRAFTEXTREME, aby otrzymać 10% zniżki i to niezależnie od dobranych kraftów oraz sumarycznej kwoty zamówienia. W kolejnych miesiącach posiadacze kart Klubu Print Not Dead otrzymają kolejne oferty przeznaczone wyłącznie dla osób wspierających Pixela i PSX Extreme.

Kraft Klub jest pionierem w sprzedaży piwa kraftowego online. Oprócz typowej dla sklepu internetowego działalności – na profilu i stronie WWW firmy możemy obserwować premiery piwne oraz wstąpić do klubu konesera, co oznacza cykliczne przesyłki limitowanych i selekcjonowanych produktów polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych. Warto zaznaczyć, że Kraft Klub współpracuje nie tylko z największymi, najbardziej rozpoznawalnymi markami, ale również konsekwentnie promuje i wspiera browary debiutujące, kooperacje i wszelkie inicjatywy związane z produktami rzemieślniczymi. Kraft Klub współpracuje również z kiperami i doświadczonymi sensorykami, prowadzącymi szkolenia i webinary dotyczące piwa.