Serwis GameTop (nie mylić z GameStop) od wielu lat dostarcza świetnie wykonane, całkowicie bezpłatne gry, publikowane niemal codziennie. Wyróżnia je charakterystyczne logo z hasłem „Stop paying for games” i fakt, że wszystkie z publikowanych gier dostępne są bezpłatnie.

Jeśli macie więc w okolicy ciocię, mamę, babcię lub dzieciaki, które uwielbiają gry typu połącz trzy elementy (czyli Bejeweled, Zuma, Candy Crush i spółka), pasjane, przygodówki z ukrytymi obiektami (aka HOPA) bądź proste gry strategiczne, bazujące na zarządzaniu czasem – to GameTop jest miejscem odpowiednim, by zdobyć cenne, dobrze wykonane gry logiczne i zręcznościowe.

To nie są żarty – sama kategoria gier HOPA to ponad 170 gier. Wariantów Bejeweled znajdziemy tu również niemal 200. Prawie setka casualowych gier strategicznych. Do tego setka pasjansów i mahjongów, około 50 gier wyścigowych, niemal 200 strzelanin i zręcznościówek (w tym niezliczone warianty Zumy).

Tak – ten serwis to tajna broń każdego gracza, który chce zająć rodzeństwo lub rodzinę casualową rozgrywką przed komputerem, by samodzielnie móc usiąść do zbyt długo odwlekanych tytułów AAA na konsoli.

Uwaga, GameTop zawiera wiele dobrej jakości zjadaczy czasu. W sam raz na okres izolacji i odosobnienia. Zostaliście ostrzeżeni /zachęceni. Jedyna waluta, jaką płacimy za korzystanie z tego serwisu to odwołania do strony serwisu przy każdorazowym wyłączaniu gier z logo GameTop. Miłej zabawy.