Organizowane przez CD PROJEKT RED wydarzenie jest okazją do spotkania twórców i profesjonalistów branży kreatywnej, przede wszystkim gier wideo.

Promised Land – po spowodowanej pandemią przerwie – powraca do Łodzi i zaprasza na liczne wykłady, panele dyskusyjne, a także pokazy i warsztaty, przede wszystkim zaś spotkania z ekspertami. Znamy już pierwsze osoby, które poprowadzą aktywności podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Będą to Harvey Newman, Daniel Lupien, Jordu Schell, Ines Scheiber, Tina Nawrocki i Dawid Lubryka. Kolejni goście zostaną ogłoszeni już wkrótce.

Na osobny akapit zasługuje Open Day przeznaczony dla wszystkich, którzy zainteresowani są branżą kreatywną. To okazja, by spotkać się z weteranami świata gier, filmu i animacji, skonsultować swoje portfolio i uzyskać wskazówki na temat dalszego rozwoju i kariery. Udział w dniu otwartym zapowiedzieli już Anna Podedworna, Stan Just i Tomasz Marchewka.

Promised Land Art Festival odbędzie się w Łodzi, w kompleksie budynków EC1 (ulokowanym w strategicznej bliskości dworca Łódź Fabryczna) w dniach od 31 sierpnia do 3 września. Już teraz na stronie imprezy można kupić bilety (na razie Early Bird – w promocyjnej cenie).

Na stronie EC1 Łódź są natomiast dostępne bilety na Open Day, który wydarzy się 4 września.