Fani tytułów podobnych do Dark Souls mają powody do radości. Właśnie zapowiedziano Project Lilith, które niewątpliwie ma w sobie coś z produkcji From Software.

Project Lilith to gra w klimatach dark fantasy, w której zadbano o ogromne pokłady akcji. Świat gry jest wypełniony różnego rodzaju demonami, stanowi idealne miejsce do ćwiczenia umiejętności w zakresie walki. Pojedynki mają być czymś na porządku dziennym, więc możliwość zdobywania różnego rodzaju broni z pewnością ucieszy potencjalnych graczy. Twórcy tłumaczą, że osoby zainteresowane tytułem, będą mogły dobierać ekwipunek w taki sposób, żeby jak najlepiej wkomponował się on w ich styl walki. Przykładowo, można zdecydować się na dzierżenie dwóch mieczy, albo spróbować tylko z jednym, żeby w drugiej ręce móc trzymać tarczę.

W Project Lilith możliwe będzie kontrowanie ataków, blokowanie, a także stosowanie ruchów wykańczających. W grze nie zabraknie również opcji handlu z konkretnymi postaciami. Można kupić coś przydatnego i sprzedać wszystko to, co zostało wcześniej zgromadzone, a nie będzie nam potrzebne. Co ciekawe, Project Lilith przewiduje także możliwość wykorzystywania różnego rodzaju czarów. Magia może się okazać niezastąpioną pomocą w trudnej sytuacji, więc warto o tym pamiętać. Więcej informacji na temat Project Lilith znajduje się na oficjalnej stronie Steam.