Cel zbiórki to ok. 38 000 USD, z których udało się uzbierać 10 000 USD. Brytyjski projekt studia Antler Studios jest rozwijany od dwóch lat, w ciągu który udało się opracować podstawową mechanikę gry i przygotować grywalne demo, dostępne m.in. na Steamie.

;

Project Grove to platformówka 3D z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Podczas zabawy przeszukujemy las Dacrina w skórze legendarnego alchemika, Edrica Tate’a i w towarzystwie robota L-P1N, który przydaje się podczas pokonywania przeszkód (służąc za podest). Zadanie jakie stoi przed Edrikiem to znalezienie lekarstwa na epidemię nazwaną The Great Rot.

Główny bohater zbiera więc składniki i miesza mikstury w swoim domu, a stylizacja świata wyraźnie nawiązuje do steampunku (za rejestrację na Discordzie Project Grove możemy otrzymać złotą rękawicę w grze gratis). Autorzy gry obiecują nieliniowe zagadki, niekończącą się eksplorację otoczenia, złożony system mikstur i ręcznie malowany świat. Cena podstawowej edycji gry w wersji cyfrowej to 15 funtów. Do końca zbiórki pozostały dwa tygodnie. Project Grove ma ukazać się w sierpniu tego roku na PC (Steam i itch.io).