Jeśli uważnie przeczytaliście zasady wsparcia dla drukowanych (i cyfrowych) magazynów Pixel oraz PSX Extreme, przedstawione w ramach akcji crowdfundingownej na Patroniete.pl, zauważyliście plan wprowadzenia nowej karty klubowej Print Not Dead.

Na razie możemy przedstawić wizualizacje plastikowej karty klubowej, której posiadanie nie tylko poświadcza wasze finansowe wsparcie dla magazynów Pixel oraz PSX Extreme (i drukowanej prasy), a także stanowi realne korzyści dla jej posiadacza. W praktyce – posiadacze kart klubu Print Not Dead mogą liczyć na zniżki i oferty specjalne przygotowane przez naszych partnerów.

Oczywiście cały proces przygotowania ofert promocyjnych i zniżek wymaga od wydawcy magazynów i karty klubowej współpracy z dystrybutorami i producentami gier oraz akcesoriów. Możecie jednak liczyć na atrakcyjne i unikalne oferty już niebawem, część z nich będzie ograniczona czasowo, o czym poinformujemy klubowiczów za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz serwisu internetowego przygotowanego dla posiadaczy karty Print Not Dead (serwis wkrótce zacznie działać).  Na jego podstronach znajdziecie oferty wraz z danymi wydawcy, konkretami dotyczącymi rabatów i okresie obowiązywania zniżki. Dodatkowo klubowicze otrzymają informacje o zbliżających się promocjach poprzez wiadomości w serwisie www.pixelpost.pl, a także za pośrednictwem kanałów społecznościowych. Już niebawem posiadacze kart Print Not Dead będą mogli liczyć na promocyjne ceny w sklepach Pixel Retro Shop oraz zniżki w Kraków Arcade Museum. Stay tuned, stay arcade, Print Not Dead!