Studio Happy Volcano zamierza uszczęśliwić posiadaczy Xboxów oraz PC (w tym abonentów Game Passa) już dziś wyścigami z ekstremalnym parkowaniem (właściwie próbą poprawnego zaparkowania na czas).

W You Suck at Parking przewidziano rozgrywkę dla pojedynczego gracza oraz zabawę w gronie wielu osób. Przez większość czasu będziemy po prostu się ścigać, jednak na końcu tego zamieszania zawsze jest miejsce do parkowania, które jako pierwsi mamy zająć (nawet zaciągając hamulec ręczny i popadając w drift). Dzisiejsza premiera na PC i konsole Xbox poprzedza plany wydania gry na PlayStation i Switcha, co ma wydarzyć się w przyszłym roku.

W trybie dla wielu graczy przewidziano 60 poziomów do zmagań w gronie do czterech osób. Dla solistów dostępne będzie 100 miejsc parkingowych. Happy Volcano obiecuje usprawnienia zestawów poziomów co dwa tygodnie oraz sukcesywne uzupełnianie gry o kolejne mapy. Za poprawne parkowanie możemy uzyskać żetony parkingowe, a te odblokują nowe opcje pojazdów. W ramach zdrowego współzawodnictwa w grze uwzględniono globalne rankingi.

Na fizyczne edycje You Suck at Parking (na Switcha, PlayStation i Xboxy) będzie trzeba poczekać do 2023 roku. Za ich wydanie odpowiada Fireshine Games (wcześniej Sold Out). W pierwszym sezonie rozgrywek w You Suck at Parking zapowiedziano współprace z organizacją charytatywną LifePack – dochody ze sprzedaży wirtualnych kosmetyków w grze zasilą jej fundusz.