PC i konsole już dziś mogą zostać opanowane przez bullet hell z kotowatym bohaterem siejącym spustoszenie. W pięknie zilustrowanych (specjalnie zaprojektowanych), obserwowanych z izometrycznego punktu widzenia podziemiach…

Debiutujący na PC (Steam, GOG, Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch bullet hell dungeon crawler może być dobrym pretekstem do skorzystania z potężnego arsenału i mocy specjalnych (przypisanych do pewnego kociaka).

Wszystko to w mrokach lochów wypełnionych przerażającymi przeciwnikami, przy udziale 40 różnych rodzajów broni i supermocy (rozwijanych poprzez ulepszenia postaci). Nie jest to jednak typowy przedstawiciel gatunku zręcznościowych roguelike’ów, bo labirynty zostały zaprojektowane odgórnie, więc pojawianie się w ściśle określonych miejscach przeciwników nie jest dziełem przypadku… a potyczki szybko zamienią się w batalistyczne układanki do rozwikłania przez gracza. Wildcat Gun Machine to dzieło studia Chunkybox Games, wydane przez Daedalic Entertainment.