Jeśli nie jest Ci obcy wampirzy klimat a gry karciane łykasz jak młody pelikan, koniecznie odnotuj, że wraz z końcówką sierpnia na rynek trafi Immortal Realms: Vampire Wars, równolegle na wszystkie liczące się platformy. A to wszystko dzięki połączeniu sił zespołów Kalypso Media, Palindrome Interactive oraz Koch Media, odpowiedzialnego za dystrybucję tytułu w naszym kraju.

A cóż to w ogóle za produkcja? Otóż łączy ona turową walkę zastępami wampirów z zarządzaniem imperium, a wydarzenia w niej mają miejsce po krwawej i wyniszczającej wojnie, toczącej się pomiędzy ludźmi a trzema wampirzymi klanami – Dracul, Moroia i Nosfernus. Immortal Realms: Vampire Wars to wciągająca strategia w mrocznym i niebezpiecznym świecie opanowanym przez wampiry, łącząca zarządzanie imperium i walki turowe z elementami mechanik znanych z gier karcianych. Kupując ją, będziesz miał okazję posmakować baśniowego świata grozy, legend i gotyckiego klimatu!

Powyżej znajdziesz pierwszy dziennik developera, który porusza temat fabuły gry, obecnego w niej wyjątkowego połączenia turowych walk z zarządzaniem imperium, a także strony artystycznej produkcji. Zresztą w Kalypso Store oraz Xbox Game Preview są już dostępne zamknięte beta testy dla osób, które kupiły grę w przedsprzedaży. Ponadto wkrótce w polskich sklepach wystartują zamówienia przedpremierowe na wydanie pudełkowe.

Aha, zapomniałbym. Jeśli zdecydujesz się zakupić grę już dzisiaj, nie tylko oszczędzisz 13% jej finalnej wartości (czyli zapłacisz 34 EUR), ale również otrzymasz dostęp do DLC oraz soundtracku z gry. Dodatki zostaną jednak odblokowane w dniu premiery tytułu.