Polowanie na jedzenie, albo bycie jedzeniem – wybór należy do nas. Green Hell właśnie debiutuje w wersji na platformę Oculus Quest 2 jest już dostępna w sklepie Oculus.

Produkcja, stworzona przez studio Incuvo Games to jeden z klasycznych survivali, przeniesionych na estetykę wirtualnej rzeczywistości i gogli VR.

„Green Hell VR ustanawia nowe standardy dla gier w technologii wirtualnej rzeczywistości na wielu różnych poziomach. Udało nam się przenieść na Meta Quest duży otwarty świat, co pozwoli graczom poczuć się, jakby wylądowali w samym środku amazońskiego lasu. To niezwykle immersyjne doświadczenie z gatunku survival z oszałamiającą stroną wizualną pozwoli graczom zobaczyć dżunglę z zupełnie nowej strony. Jestem dumny z naszego zespołu oraz wysiłku, jaki podjął by dostarczyć wysokiej jakości rozgrywki, i nie mogę się doczekać możliwości przekonania się, jak zostanie odebrane Green Hell VR. Mam nadzieję, że to doświadczenie zwiększy świadomość tego, jak wspaniałe i ważne są nasze naturalne lasy deszczowe w tych odbiorcach, którzy nie mieli okazji odwiedzić jednego z nich.” – Andrzej Wychowaniec, CEO Incuvo Games


Oprócz debiutu gry na Oculus Quest 2, Green Hell szykuje się także do majowej premiery w Steam VR. Green Hell VR obiecuje zapewnić nam immersyjne doświadczenie typu survival, dając graczom możliwość ujrzenia dżungli takiej, jakiej nie widzieli jej nigdy wcześniej. Będziemy mogli rzucić się w autentyczną walkę o przetrwanie, stworzoną od podstaw dla technologii VR z ponad 60 różnymi mechanikami rozgrywki, które mają za zadanie przenieść użytkownika w tętniący życiem amazoński las deszczowy. Kampania zapewnia rozrywkę na około 20 godzin, a tryb survival pozwala na spędzenie w grze dowolnej ilości czasu na eksploracji, tworzeniu przedmiotów, ulepszaniu ekwipunku oraz budowania obozu. Na deser – wiele różnych zakończeń i możliwość posłuchania odgłosów dżungli.