Demony i pogromcy demonów – od dziś możemy zdecydować, po której stronie zamierzamy rozegrać walkę.

Evil Dead: The Game debiutuje na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Albo wyruszymy do walki jako czteroosobowa drużyna ocalałych, by skopać tyłki powstałym z martwych i wysłać demona do piekła, albo sami wcielimy się w demona, korzystając sprawnie z mocy opętania i połykając dusze ludzie…

Ash Williams i jego załoga kontra Kandariański Demon w wieloosobowej grze PvP lub PvE w trybie współpracy. Plus sporo niesamowitych akcji. Sabre Interactive i Boss Team Games wydali wieloosobowy tytuł kooperacyjny na PlayStation 5, Xboxa Series X i S, PlayStation 4, Xboxa One i PC w Epic Games Store. Zwiastun premierowy gry Evil Dead: The Game przedstawia upiorny i ogromny świat gry oraz intensywną rozgrywkę w trybie przetrwania. To również hołd i ukłon w stronę fanów Martwego Zła (w tym nową utwór Method Mana – „Come Get Some”, jak się okazuje fana Evil Dead).

Evil Dead: The Game czerpie inspiracje z oryginalnej sagi filmowej, wprowadzając do świata gry dobrze znane postacie – to m.in. Ash, Kelly Maxwell, Pablo Simon Bolivar, Annie Knowby, Scotty i Lord Arthur. Do walki jest już dostępne 25 potężnych broni oraz zróżnicowane umiejętności naszych bohaterów.