Od dziś w sprzedaży dostępna jest wyczekiwana gra studia Fishlabs, w której pokierujemy losami Nary i jej inteligentnego statku kosmicznego zwanego Opuszczony. W uniwersum sci-fi wyruszymy tropem kultu znanego pod nazwa Krag oraz Wielkiego Proroka.

Chorys debiutuje równolegle na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC, oferując nam mroczną wizję wszechświata i imponujące lokacje, nawiązując do klasycznych strzelanin, ale uzupełnionych o nowe mechaniki. Oczekujcie eksploracji kosmosu, szybkiej akcji i niesamowitych widoków.

Niegdyś, pod wpływem Wielkiego Proroka Nara oraz Opuszczony odpowiadali za zwycięstwa i zbrodnie Kręgu, próbującego zdobyć dominującą pozycję w galaktyce. Dziś wojowniczka Nara i Opuszczony są poszukiwanymi zbiegami.

Moc, walka w skorupie statku, akrobacje lotnicze i strzelaniny w nieważkości – tego mamy doświadczyć podczas rozgrywki przewidzianej dla jednego gracza. W programie walki przewidziano hordy wrogich myśliwców, potężnych pancerników i nieznane istoty z Pustki. Bronie i umiejętności będzie można ulepszać, a widoki obejrzymy na konsolach nowej generacji i PC w 4K/60 fps (na razie bez ray tracingu, ale z efektami wolumetrycznymi i środowiskowymi).

Oprócz konsol i PC – Chorus debiutuje również w usługach streamingowych Google Stadia i Amazon Luna.