Po roku spędzonym we wczesnym dostępie (na PC oraz PlayStation 5), salon Gilly’s Arcade otwiera się na nowe wyzwania. Tym razem finalna wersja Arcadegeddon debiutuje na PC (Epic Games Store), PlayStation 4 i 5, Xboxach Series X oraz S. W przedsprzedaży dostępna jest również wersja fizyczna gry, która trafi na rynek 30 sierpnia 2022 roku.

Arcadegeddon wciska nas w skórę Gilly’ego, właściciela salonu gier walczącego o uratowanie swojego biznesu przed korporacją Fun Fun Co.  W tym celu tworzy on grę, łącząc ze sobą wszystkie najlepsze tytuły arcade, ale FFC włamuje się do jego salonu i infekuje ją wirusem. Zadaniem gracza i jego przyjaciół będzie nie tylko uratowanie samej gry, ale też ochrona ostatniego salonu gier w rodzinnym mieście.

Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, łącząca rozgrywkę w modelach PvE i PvP. Można wybrać zabawę solo lub z maksymalnie trzema znajomymi (niezależnie od platformy). Przed nami – odkrywanie zróżnicowanych biomów, mini gier, walki z wrogami i bossami. Szykują się tteż wyzwania od lokalnych gangów, które kręcą się w Gilly’s Arcade.