Choć wielokrotnie sugerowaliśmy, że to nasz kraj jest źródłem wszelkich symulatorów, to zdarzają się pewne wyjątki od tej reguły, a jednym z nich jest menedżer pralni (wróć) salonu arcade w klimacie lat 90.

Wired Productions wraz z Nosebleed Interactive otwierają podwoje pralni samoobsługowej King Wash już dziś! To naszym zadaniem będzie przygotowanie gruntu pod salon gier arcade i powitanie graczy w nowym przybytku rodem z lat 90.. Arcade Paradise debiutuje dziś na PC (Steam, Epic Games Store, GOG), Switchu, PlayStation 4 I PlayStation 5, Xboxach i w usłudze Utomik. Nostalgiczna gra w gry arcade ma nas wprowadzić do uniwersum, w którym stworzymy własny salon-imperium, przemieniając dawną pralnie samoobsługową i odblokowując ponad 35 grywalnych gier zręcznościowych.

W skórze Ashley będziemy prowadzić harmonogram codziennych zadań związanymi z prowadzeniem rodzinnej pralni samoobsługowej, jednak ta sielanka nie potrwa długo, zbuntujemy się i stworzymy świątynię gier arcade (wbrew woli naszego wirtualnego ojca, który przemawia głosem Geralta, czyli Douga Cockle’a).

„Wydanie Arcade Paradise to wielkie święto dla zespołów Wired i Nosebleed, to gra, która krzyczy czystą, nostalgiczną zabawą.” – Leo Zullo, dyrektor zarządzający Wired Productions

„Cieszymy się, że w końcu nadszedł dzień, aby podzielić się Arcade Paradise ze światem, a zwłaszcza naszą społecznością, która tak bardzo wspiera grę. Zespół ciężko pracował nad swoją największą grą, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, przygotowując ją zarówno dla fanów arcade, jak i dzieci z lat 90.” -Andreas Firnigl, dyrektor generalny i założyciel Nosebleed Interactive