Deweloperzy studia Cyanide oraz wydawca Nacon podzielili się nowym zwiastunem gry Blood Bowl III, w którym mamy okazję poznać drużynę Imperial Nobility. Zdązyliśmy już obejrzeć w akcji Czarnych Orków.

Blood Bowl III jest brutalną i szaloną grą sportową, a wszystko to elektroniczna aptacją popularnej gry planszowej. Tytuł jest gratką dla fanów uniwersum Warhammer, ale tak naprawdę każdy może odkryć pokłady radości w tej fikcyjnej wersji niezwykle krwawego futbolu amerykańskiego. Najnowszy trailer skupia się na zespole Imperial Nobility – zbieranie bardzo dumnych zawodników o sporych zasobach finansowych. Drużyna Imperial Nobility ma być znana między innymi z tego, że jej obrona jest agresywna, a kontratak zaskakująco szybki. Warto zaznaczyć także fakt, że w większości obsady zespołu znajdują się ludzie, choć inne rasy też się trafiają (w tym ogry).

Premiera gry została zaplanowana na sierpień 2021 roku. Ma ona trafić na ekrany PlayStation 5, Xbox Series S i X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Więcej informacji na temat Blood Bowl III znajduje się na oficjalnej stronie Steam.