Dokładnie 14 lipca 2022 r. na PC (Steam), Xboxach One, Series X i S oraz Game Passie pojawi się produkcja FuturLab i Square Enix Collective – relaksacyjny symulator zmywania pokaźnych obiektów o różnym stopniu zabrudzenia.

PowerWash Simulator ma nas zachęcić do relaksu w formie zmywania (pod wysokim ciśnieniem), z myjką elektryczną w ręku. Brzmi jak interaktywna wersja reklamy środków czyszczących? Prawie. Dodajmy do tego porcję dziwacznych wydarzeń w Muckingham, odnajdywanie najmniejszych drobinek brudu oraz własny (acz wirtualny biznes) w zmywanie na zlecenie, pod ciśnieniem… W pakiecie rozrywek przewidziano wszystko to co znamy z innych symulatorów, czyli odblokowywanie nowych narzędzi i ulepszeń (co przekłada się na jeszcze bardziej skuteczne zmywanie pod ciśnieniem) no i połyskujące blaskiem czystości obiekty (już po zakończeniu wyznaczonych zadań). Ot, czysta zabawa!

PowerWash Simulator to dzieło brytyjskiego studia FuturLab, które ma na swoim koncie Velocity 2X, Tiny Trax, Mini-Mech Mayhem oraz Peaky Blinders: Mastermind.