Nie wiem za bardzo co napisać w tym wstępie. Może tak – światek gier komputerowych to bardzo ciekawe zjawisko. Jest tu miejsce na intelektualne produkcje zadające ważne pytania. Jest też miejsce na takie gry jak… Postal i jego sequele.

Naprawdę muszą opisywać co to takiego Postal? Serio? Dobra. Spróbujmy. Nazwałbym Postala symulatorem uzbrojonego szaleńca. Nie chcę zdradzać fabuły (choć za wiele jej nie ma… a niektórzy mówią, że wcale ona nie istnieje), ale to chyba jest dobry opis. Co ciekawe, w pierwszej grze rzecz jest potraktowana w dość poważnym tonie (choć dodatki wskazują na to co będzie działo się w dwójce) i właściwie mamy do czynienia z dość „normalną” strzelanką. Dwójka natomiast podkręca brutalność ale dodaje jeszcze MNÓSTWO czarnego humoru, surrealizmu i wycieczkę w krainę totalnego absurdu. Dwójka to też po prostu lepsza gra – przynajmniej moim zdaniem.

Łapcie więc oba tytuły: Postal oraz Postal 2 (będzie dostępny za darmo do 15:00, 18.12.2019 r.). To jednak nie koniec atrakcji – jeśli ktoś zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe Postala 4 to teraz jest on dostępny z 20-procentową zniżką – zapraszamy!

Jak dla mnie warto czasem zanurzyć się w otchłań brutalności, absurdu, chamstwa i czarnego humoru!