Promowanie twórców indie dzięki inicjatywie firmy NVIDIA ma miejsce od dłuższego czasu. W aplikacji GeForce NOW dostępnajest sekcja „Tytuły od twórców niezależnych”, która umożliwia zapoznanie się zarówno z najnowszymi hitami, jak i klasycznymi tytułami indie. Do takich zaliczyć można m.in. Gorogoa, The Last Day of June czy What Remains of Edith Finch, o których dowiesz się więcej, klikając w wyróżnione tytuły.

Do przykładów, o których wspomniałem, w ramach cotygodniowych aktualizacji listy obsługiwanych gier w GeForce NOW dodano kilka kolejnych pozycji, w tym Mount & Blade II: Bannerlord, którą do 13 kwietnia nabędziesz na Steamie nieco taniej. Jeśli jednak akurat ta konkretna propozycja niespecjalnie Cię interesuje, tylko w ostatnim tygodniu dodano takie produkcje jak Jack Orlando: Director’s Cut, Knights & Merchants od Topware Interactive, Postal 2 oraz Tropico 5. Całkiem fajnie, muszę przyznać.

A jeśli jest w czym wybierać, czas przebywania w społecznej izolacji nie powinien specjalnie się dłużyć. Jeśli natomiast miałbyś ochotę zapoznać się z całym katalogiem gier twórców niezależnych, objętych programem Indie Spotlight, zachęcamy do kliknięcia w to miejsce. Przynajmniej połowa z nich to tytuły bardzo dobre, absorbujące na wiele godzin.